Körfez Saç Renklendirme
Körfez Saç Renklendirme

Körfez Saç Renklendirme

 

Saç renklendirme işlemleri saçın rengini değiştirme, hacim, parlaklık ve ipeksi görünüm kazandırma ve hücresel pigment kaybından oluşan beyazları kapatmak amaçlarıyla uygulanır.

 

Saç rengini değiştirmek ve hücresel pigment kaybından oluşan beyazları kapatmak için saç boyama ve saç dip boyama işlemleri uygulanmalıdır. Saç ayda 1 cm civarında uzadığı için bu uygulamalardan birinin ayda bir uygulanması saç renginin bütünlüğü için önerilir.

 

 

Saça hacim, parlaklık, ve ipeksi görünüm kazandırmak için balyaj, röfle ve gölge işlemleri uygulanmalıdır. Balyaj, saçın koyudan açığa farklı tekniklerle renklendirilme işlemidir. Trendlere göre değişiklik göstermekle beraber krepe balyaj ve ombre balyaj en sık uygulanan balyaj işlemlerindendir. Saçın ince ve sık bir şekilde ayrılarak saç renginden daha açık tonlarda renklendirilmesi röfle işlemidir. Gölge ise saç renginin üzerine daha koyu bir ton atılması işlemidir.

 

Saç tiplerine, özelliklerine ve rengine uygun bakım ürünlerinin ve şampuanların kullanılması saç renklendirme işlemleri sonrası saçın istenilen görüntüsünün ve sağlığının korunmasına yardımcı olur.

 

 

 


Körfez Ombre - Sombre

Artık o bir klasik haline geldi ve bizim de en sevdiğim saç trendlerinden biri! Fransızca “gö

Körfez Röfle

Saçın bazı tutamlarının, saç renginden birkaç ton daha açık renkte boyanmasına r&ou

Körfez Balyaj

Balyaj, salonlardaki en popüler saç rengi işlemlerinden biridir. Saç renginizle biraz oynama

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014